Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wsparcie dla podopiecznych


POMAGAMY MAŁGOSI SAWIŃSKIEJ - komora hiperbaryczna

2018-04-30

Terapia hiperbaryczna, znajdując zastosowanie w neurologii wspomaga leczenie autyzmu i porażenia mózgowego, a także udarów mózgu i innych chorób spowodowanych deficytem w centralnym układzie nerwowym.


Badania naukowe potwierdzają określenia takie jak: "rewolucja w leczeniu" lub "cud tlenoterapii". Wiele osób nie wie, że przyczyną większości chorób jest właśnie niedobór tlenu w komórkach. Podczas pobytu w komorze hiperbarycznej, zniszczone komórki "budzą się" i uaktywniają. Badania potwierdzają, że 100% osób leczonych z powodu różnych urazów mózgu dzięki HBOT, miało wyraźną poprawę, a większość osiągnęła całkowite wyleczenie. Wachlarz zastosowań HBOT jest szeroki i cały czas się poszerza. Jest to leczenie nieinwazyjne i bezbolesne, wspomagające w leczeniu chorób związanych z deficytem w centralnym układzie nerwowym, takich jak porażenie mózgowe czy autyzm.

Dzięki Waszemu wsparciu, możemy sfinansować sesje w komorze hiperbarycznej dla naszej podopiecznej - Małgosi Sawińskiej.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!!!


WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT MAŁGOSI ORAZ AKTUALNIE PROWADZONYCH ZBIÓREK, ZNAJDZIESZ TUTAJ:

Partnerzy